| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ETIMAT RC 3p+N C63 |
| Zīmols | ETI |
| ETIM | EC002694 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Atbrīvošanas raksturlielums | C |
| Stabu skaits | 4 |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda saskaņā ar IEC 60947-2 | 10 kA |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3838895750796 |
| Sprieguma veids | AC |
| Strāvas ierobežošanas klase | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 5 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju | Yes |
| Nominālās slēdža strāvas palīgierīce | 230 A |
| Nominālā sprieguma palīgierīce | 230 V |
| Vadības sprieguma tipa palīgiekārtas | AC |
| Piegādes laikā pievienots papildu aprīkojums | Tālvadības pults atbrīvošana |