| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ETIMAT RC 3p+N C32 |
| Zīmols | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Nominālā strāva | 32 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Atbrīvošanas raksturlielums | C |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 5 |
| Stabu skaits (kopā) | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3838895750734 |
| Sprieguma veids | AC |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Strāvas ierobežošanas klase | 3 |
| Virssprieguma kategorija | 3 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsargājamo stabu skaits | 3 |
| Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju | Yes |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V | 10 kA |
| Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V | 10 kA |