| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ESC-A-1x10-XLM62R1137A-R-BB-400A-24V |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Akumulators/akumulators |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6430070722511 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 2070 mm |
| Dziļums | 1040 mm |