| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Earth entry rod D 16mm L 1500mm St/tZn |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000506 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Diametrs | 16 mm |
| Garums | 1500 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364019515, 4013364019515 |
| Ar savienojuma caurumiem | Yes |