| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EPAK-VMR-1PH-300-230V |
| Zīmols | Weidmüller |
| Kategorijas |
Limit Switches
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8543 7090 00 |
| Platums | 17.5 mm |
| Dziļums | 89 mm |
| Pārslēgšanas spriegums | 250 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Galvaniskā atdalīšana starp ieeju un izeju | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6944169733772 |