| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ENTRY SOCKET_BEGEI |
| Zīmols | ABB |
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 530 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Garums | 530 mm |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Ex-zonas gāzei | Nav |
| Ex-Zone putekļiem | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5411815235672 |