| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | MKS 1625 KB rws Cable routing trunking MKS 16, trunking width 25, with adhesive tape |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Platums | 25 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Augstums | 16 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Noderīgs šķērsgriezums | 250 mm² |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Stiprinājuma veids | Pašlīmējoša un grīdas perforācija |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Ar kanāla savienotāju | No |
| Ar aizsargfoliju | No |
| Piegāde ruļļos | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Vāka modelis | Brīvs |