| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | UTC4 FI W OR2 UTC4 FI W with 2 protective contact sockets and FI/LS |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Materiāls | Poliamīds (PA) |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Garums | 218 mm |