| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | X16C R LGR Empty housing X 16 with hat profile rail |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Surface Mounted Junction Boxes
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| Laikapstākļu izturīgs | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP67 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 191 mm |
| Dziļums | 126 mm |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Garums | 241 mm |
| Darbības temperatūra | -25-65 °C |
| Materiāls | Plastmasas |