| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | KLS-SDB 12S Terminal strip set with screwless terminals for SDB 12 |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Spaiļu bloku piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001284 |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Izurbiet urbuma attālumu centriski | 0 mm |
| Nominālā strāva In | 0 A |
| Sprādzienpārbaudīta versija "Ex e" | No |
| Montāžas metode | Tiešā montāža |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 15 mm |
| Augstums | 4 mm |
| Dziļums | 184 mm |
| Stabu skaits | 1 |
| Skavas pozīciju skaits uz stabu | 0 |
| Nepieciešama noslēdzošā plāksne | No |
| Caurspīdīgs | No |