| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | DUF 350-3 DAT Mounting lid 350 for Telitank |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Floor Boxes
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| Platums | 383 mm |
| Nominālā dimensija | 0 mm |
| Garums | 383 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Kvadrātveida |
| Materiāla biezums | 4 mm |
| Vāka montāžas atvere | Yes |
| Grīdas apkope | Mitrs |