| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 107 E PG11 PA Pressure screw, PG thread, fibre-glass reinforced |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Kabeļu blīvslēgu piederumi
Vītņotā bukse |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000814 |
| Vītnes garums | 0 mm |
| Vītnes veids | PG |
| Piķa vītne | 1.41 mm |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 11 |
| Krāsa | Pelēks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Iekšējais diametrs | 11.3 mm |
| Triecienizturīgs | No |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Ar spriedzes mazināšanu | No |
| Stikla šķiedra pastiprināta | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Poliamīds (PA) |
| Materiāls | Plastmasas |