| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lid blind plate for rectangular mounting opening |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Kategorijas |
Floor Boxes
|
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| Platums | 0 mm |
| Nominālā dimensija | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Taisnstūra |
| Materiāla biezums | 0 mm |
| Vāka montāžas atvere | Yes |