| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SES 25027 Duct end closure piece, height 28 mm |
| Zīmols | OBO Bettermann |
| Izcelsmes valsts* | HU |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Piemērots iegremdējamiem grīdas kanāliem (slēgts) | Yes |
| Piemērots zemgrīdas kanālam, kas atvērts virs galvas | No |
| Piemērots zemgrīdas kanālam, kas ir aizvērts | Yes |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 28 mm |