| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Energy pillar steel PILA BV 32/5 2x16/5 6xSSD 2x9218 E IP54 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Enerģijas bollards |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399310362 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 248 mm |
| Augstums | 1200 mm |
| Dziļums | 107 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 6 |
| Aizsardzība | Strāvas pārslodzes slēdzis |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 16 A | 2x16A5p400V |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | 1 kabelis (atzars) |
| Miniatūru slēdžu skaits | 9 |