| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Energy pillar aluminium MSR20-1400S4-FP IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Enerģijas bollards |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399346583 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 1400 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |