| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Energy pillar aluminium AS MS18-800S4 40/000-0-4/V1/D-DE IP44 |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Enerģijas bollards |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399439094 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Platums | 180 mm |
| Augstums | 800 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |