| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Energy meter (MID) for transformer connection 5 A |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9028 3019 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Modelis | Citi |
| Primārā nominālā strāva | 0 A |
| Sekundārā nominālā šķietamā jauda | 0 VA |
| Sekundārā nominālā strāva | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055144124675 |
| Atveres diametrs | 0 mm |
| Primāro ieeju skaits | 0 |
| Ar vara sliedi | No |