| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ENERGY METER LCD FOR CT |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
Elektrības skaitītāji
|
| Biežums | 50-60 Hz |
| Maks. strāva (Imax) | 6 A |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP51 |
| Pulss | 3200 Imp/kWh (kvarh) |
| Pole tips | Trīs vadi/četri vadi |
| Nominālais spriegums (Un) NL | 100-277 V |
| Nominālā strāva (in) | 1 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823461410 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823461403 |
| Modelis | Mērīšanas transformators |
| Piemērots | Iegāde/piegāde |
| Norādes veids | Digitālais |
| Kopējais pozīciju skaits (skaitītājs) | 8 |
| Skaitītāja veids | Elektroniskais |
| Interfeisa veids | M-bus (vadu) |
| Enerģijas veids | Efektīvā jauda un aklā jauda |
| Tarifa veids | Divu tarifu |
| Tarifu kontrole | Ārējais |
| Evakuācijas mehānisms | Yes |
| Kalibrēts | Yes |
| Apstiprinājums | Mērinstrumentu direktīva |
| Impulsu izvade | Elektriskais |
| Impulsa veids | S0 |
| Precizitātes klase | C |
| Mērījumu veida slodzes profils | No |
| EEC40 paraksts | No |
| Ar bloķēšanas kodu | No |
| Nominālais spriegums (Un) LL | 100-480 V |