| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Endura Classic Ebro 49cm Sensor E27 Stainless Steel |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Ielu un parku gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Augstums/dziļums | 490 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP44 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075834965 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075834972 |
| Diametrs | 130 mm |