| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ENDING CAP FOR POLES, SEL 48-K |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 48 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Gala vāciņš |
| Garums | 48 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217412011 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 48 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |