| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ME PLC EBT GY7035 - End bracket |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Terminal Block Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3926 9097 00 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4046356838665, 4046356838665 |