| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | End cap L 26 B 18 H 6, Plastic colour: aluminium |
| Zīmols | RZB |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 6 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Gala vāciņš |
| Garums | 26 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859162612, 4051859162612 |
| Krāsa | Alumīnija |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |