| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ENCLOSURE SIZE.3 COMPL. OPEN SPP=10 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4251510743093 |
| Platums | 271 mm |
| Augstums | 271 mm |
| Dziļums | 137 mm |
| Kabeļu skrūvju blīvējuma plākšņu skaits | 1 |