| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Encl. with multi meter horizontal |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426101517 |
| Platums | 280 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Dziļums | 370 mm |
| Ar veramu vāku | Yes |
| Iebūvēts dziļums | 165 mm |
| Ar montāžas sliedi | Yes |