| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Installation Contactor EN40-20N-06 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| Nominālais darba spriegums | 400 V |
| Sprieguma veids (ierosmes spriegums) | AC/DC |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | AC |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nominālā darba strāva | 40 A |
| Nominālais ierosmes spriegums | 230 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013614518805, 4013614525117 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4013614539510 |
| Iebūvēts dziļums | 43.5 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 0 |
| Lietderības kategorija | 7 |
| Maks. kvēlspuldžu slodze | 0 W |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze | 0 VA |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 0 VA |
| Maks. slodzes dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 0 VA |
| Slīdnis rokas slēdzim | Yes |
| Iespējams papildus aprīkojums | Yes |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Bez dūkoņa | Yes |
| Ar dienas/nakts funkciju | Yes |
The EN40..N installation contactors are used to control single and three-phase loads up to 40 A and can be operated by AC or DC and/or manually. These contactors are made for use in household applications as well as in industrial environments. The following benefits are provided: Hum-free operation, low power consumption, integrated overvoltage protection and manual override. Various contact combinations and accessories are available. Manual operation is available in 3 states: "On", "Off", "Auto"