| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EMPTY PILLAR SMART-K FIRE IP56 ON TURRET |
| Zīmols | Scame |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000261 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP56 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8001636280769 |
| Platums | 810 mm |
| Augstums | 340 mm |
| Dziļums | 260 mm |