| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency stop switch, 40 mm dia., push-lock/pull-reset, IP65 A22E2009R |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Spiedpogu priekšējie elementi
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5015 00 |
| ETIM | EC001038 |
| Cauruma diametrs | 22 mm |
| Krāsu poga | Sarkans |
| Pogas veids | Augsts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4536854417382, 4536854417382 |
| Piemērots apgaismošanai | No |
| Atbloķēšanas metode | Pull-release |
| Pavasaris-atgriešanās | No |
| Diametra vāciņš | 40 mm |
| Piemērots avārijas apturēšanai | Yes |
| Krāsa priekšējais gredzens | Melns |
| Platuma atvēršana | 22.3 mm |
| Augstuma atvere | 22.3 mm |
| Materiāls priekšējais gredzens | Plastmasas |
| Ar priekšējo gredzenu | Yes |
| Konstrukcijas tipa objektīvs | Apaļš |
| Pārslēgšanas funkcijas fiksēšana | Yes |