| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency shutdown control device - 2 NO/NC - 5 A - 24 V= - RAL 9003 |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Intruder Alarm Systems
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC001765 |
| Platums | 90 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 57 mm |
| Ziņapmaiņas veids | Citi |
| Radio sistēma | No |
| Ar stikla disku | No |
| Ar papīra vāku | Yes |
| VdS pieņemts | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3414970520579 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414970520586 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414970606983 |