| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EMERGENCY PACK 70 W HST-DE |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002678 |
| Aizsardzības klase | I |
| Platums | 320 mm |
| Augstums | 634 mm |
| Jauda | 80 W |
| Garums | 252 mm |
| Lampas tips | Izlādes spuldzes |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Nav |
| Nominālais darbības laiks | 1-1.5 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217415449 |