| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency lighting units |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 5000 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 3.6 V |
| Modelis | Niķeļa-metāla hidrīds |
| Jauda | 4 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210626017, 9006210626017 |
| Platums | 50 mm |
| Svars | 300 g |
| Garums | 126 mm |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 3 |