| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency lighting units |
| Zīmols | Tridonic |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 6 V |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 4.5 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9006210400259, 9006210400259 |
| Platums | 36 mm |
| Svars | 600 g |
| Baterijas paka | No |
| Šūnu skaits | 5 |