| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Emergency lighting module L 177 B 30 H 22, Automatic self-test 4.8 V / |
| Zīmols | RZB |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000471 |
| Aizsardzības klase | I |
| Jauda | 3 W |
| Lampas tips | LED |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Automātiska pašpārbaude |
| Nominālais darbības laiks | 3 h |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859087816, 4051859087816 |