| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EMERG.LIGHT NT65 2X8W 400LM 1H CO IP65 |
| Zīmols | Legrand |
| Kategorijas |
Avārijas gaismekļi
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 6120 00 |
| ETIM | EC001957 |
| Platums | 134 mm |
| Garums | 405 mm |
| Augstums/dziļums | 134 mm |
| Lampas tips | Luminiscences lampa |
| Trieciena stiprums | IK07 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 40 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 400 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3245060618346 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3414971621459 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3414971621466 |
| Montāžas metode | Sienas virsmas montāža |
| Aizsardzības klase | I |
| Funkcija | Glābšanās ceļu apgaismojums/maršrutu norādes |
| Lampas turētājs | Citi |
| Vadītāja šķērsgriezums | 2.5 mm² |
| Savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Barošanas sistēma | Perifērija (atsevišķa baterija) |
| Piemērots marķēšanas veidam | Uzlīme |
| Indikatora veids | Vienpusējs |
| Stabu skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Elektroinstalācijas sistēma | Nepārtraukta ķēde / avārijas ķēde |
| Apgaismes galviņu skaits | 1 |
| Materiāls vāks | Plastmasa, strukturēta |
| Akumulatora kvalitāte | NiCd |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Gaismeklis ar ierobežotu virsmas temperatūru, zīme "D" saskaņā ar EN 60598-2-24 | No |
| Ar tālvadības slēdža savienojumu | No |
| Monitoringa aprīkojums | Nav |
| Ar piktogrammu | No |
| Gaismas plūsma gaidīšanas režīmā | 400 lm |
| LED nominālā strāva pie pastāvīgas strāvas | 170 mA |
| Gaismas sadalītājs | Difuzora lēca/optika/panelis |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | Citi |
| Nominālais darbības laiks | 1 h |