EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM image 1
EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 3606480152009
MPN: NSYCAP125LE
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Ventilācijas piederumi
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 9000 00
ETIM EC000331
Montāžas metode Montāža ar skrūvēm
Platums 180 mm
Augstums 240 mm
Piemērots norobežojošās ēkas platumam 125 mm
Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam 800 mm
Par maks. fanu skaits 1
Diametrs 0 mm