| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ELLK-2-C |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001952 |
| Platums | 188 mm |
| Garums | 1360 mm |
| Augstums/dziļums | 130 mm |
| Lampas tips | Nomaināms LED |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Nominālais spriegums | 110-254 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Stara leņķis | Platleņķis 41-80° |
| Krāsu temperatūra | 5700 K |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 2.7 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6972013600017 |
| Montāžas metode | Montāža pie sienas/galda |
| Aizsardzības klase | I |
| Lampas turētājs | G13 |
| Vadītāja šķērsgriezums | 6 mm² |
| Savienojuma veids | Skrūvējams termināls |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Piemērots lampu jaudai | 36 W |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Regulējams | No |
| Stabu skaits | 6 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Materiāls vāks | Plastmasa, caurspīdīga |
| Ex-zonas gāzei | 1, 2 |
| Ar gaismas avotu | No |
| Piemērots lampu skaitam | 1 |
| Ar vadības ierīci | Yes |
| Ex-Zone putekļiem | 21, 22 |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Elektroinstalācijas veids | Ietverta caurvadi |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | Citi |
| Nominālā apkārtējās vides temperatūra saskaņā ar IEC62722-2-1 | -25-55 °C |
| Gaismas sadalītājs | Atstarotājs |
| Maināms vadības mehānisms | No |
| Spēka faktors | 0.95 |