| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ellis 100 | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC000109 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 719667 |
| Platums | 48 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 1030 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 21 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 1800 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581417083 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581416994 |
| Krāsu korpuss | Balts |