| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ELECTROMAGN. RELAIS |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| ETIM | EC001437 |
| Nominālā strāva | 5 A |
| Slēdža kontakta veids | Citi |
| Elektriskā pieslēguma veids | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Ar LED indikāciju | No |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110464238 |
| Platums | 33 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Piedziņa, polarizācija | Bez polaritātes |
| Braukt, mainot attieksmi | Bistabils |
| Ar piespiedu vadītiem kontaktiem | No |
| Komplektā ar kontaktligzdu | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 120 V |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 4 |