| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ELECTRICAL OUTLETS-USA GREY |
| Zīmols | FINDER |
| Kategorijas |
DIN Rail Socket Outlets
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| Sprieguma veids | AC |
| Nominālā strāva | 15 A |
| Nominālais spriegums | 125 V |
| Ar uzlabotu kontakta aizsardzību | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823458939 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012823458922 |
| Modelis | Amerikas nacionālais standarts |
| Ar veramu vāku | No |
| Iebūvēts dziļums | 61 mm |
| Kontaktligzdu skaits | 1 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Ar kontrollampiņu | Yes |
| Aktīvo tapu skaits (apaļas) | 0 |
| Aktīvo tapu skaits (plakans) | 0 |
| Aizsargzemes tapa apaļa | No |