| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Elbow 90° for drainage pipe KOPODREN diameter 160 mm. |
| Zīmols | KOPOS |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3917 4000 00 |
| ETIM | EC001493 |
| Krāsa | Melns |
| Materiāla kvalitāte | Polietilēns (PE) |
| Materiāls | Plastmasas |
| Virsma pulēta | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595057622890 |
| Modelis | Stīvs |
| Ārējais diametrs | 0 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Forma | Ārējā un iekšējā puse gluda |
| Iekšējais diametrs | 160 mm |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Liekuma leņķis | 90 ° |