| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EK 600-02/10 Electronic-Key |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Video Surveillance
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8523 5200 00 |
| ETIM | EC001770 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP68 |
| Barošana, izmantojot Ethernet (PoE) | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4056138014200 |
| Montāžas metode | Citi |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 57 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 25.2 mm |
| Dziļums | 9.5 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Darbības temperatūra | -20-55 °C |
| Tīklā | Yes |
| Lasīšanas stratēģija | Datu nesējs |
| Maks. personu skaits | 500 |
| Maks. durvju skaits | 99 |
| Saistīšana ar datoru | Yes |
| Savrups | Yes |
| Interfeisa veids | Nav |
| Signalizēšana | Citi |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
Electronic-Key sleutel in verbinding met de Electronic-Key leesmodule ELM 600-… (Verpakkingseenheid 10 stuks.)