| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EINDPL. WGX-ESH165VX52 R9010/60 RECHTS |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Platums | 52 mm |
| Modelis | Asimetriskais |
| Dziļums | 165 mm |
| Piemērots | Pa labi |
| Biezums | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma veids | Nokarināms |
| Savienojuma pārsegs | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480340666 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Ar aizsargfoliju | No |