| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EINDPL. WGX-ES170X65 R9010/60 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | VN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Platums | 65 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Dziļums | 170 mm |
| Piemērots | Kreisā/ labā |
| Biezums | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma veids | Nokarināms |
| Savienojuma pārsegs | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 7315880080572 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Ar aizsargfoliju | No |