| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EINDPL. WGX-ES120X65 OPTIONEEL |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000873 |
| Platums | 65 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Dziļums | 120 mm |
| Piemērots | Kreisā/ labā |
| Biezums | 0 mm |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma veids | Nokarināms |
| Savienojuma pārsegs | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480339745 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 0 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |