| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EI605TYC Detect. fumee domest 10 ans Int |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 115 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Skaļums | 85 dB(A) |
| Garums | 115 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 45 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191352028 |
| Darbības princips | Optika |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Litijs |
| Maks. numuru tīklā | 12 |
| Testa/pauzes pogas veids | Kombinētais |