| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EI605C Detect. fumee domestique interco |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 118 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Skaļums | 85 dB(A) |
| Garums | 118 mm |
| Strāvas padeve primārā | Strāvas padeve no elektrotīkla |
| Reakcijas temperatūra | 45 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191352011 |
| Darbības princips | Optika |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Sārmains |
| Maks. numuru tīklā | 12 |
| Testa/pauzes pogas veids | Kombinētais |