| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ei603TYC Lithium Domestic Heat Detector |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Garums | 120 mm |
| Strāvas padeve primārā | Akumulators/akumulators |
| Reakcijas temperatūra | 58 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191353018 |
| Darbības princips | Termo maksimālais |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | Yes |
| Komplektā rezerves akumulators | Litijs |
| Maks. numuru tīklā | 14 |
| Testa/pauzes pogas veids | Pārbaudes poga |