| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | EI262 CO Detector 230V lithium battery RF |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 42 mm |
| Augstums | 126 mm |
| Garums | 150 mm |
| Reakcijas temperatūra | 40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191351175 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Darbības princips | Optika |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Litijs |