| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ei208DW-Detect. CO Pile Lithium + ecran |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 105 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Skaļums | 85 dB(A) |
| Garums | 120 mm |
| Reakcijas temperatūra | 40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191351199 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Darbības princips | Optika |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Litijs |
| Testa/pauzes pogas veids | Pārbaudes poga |