| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Ei200MRF-Module RF pour Ei208W et 208DW |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Zaļa |
| Platums | 105 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Garums | 55 mm |
| Reakcijas temperatūra | 40 °C |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191352189 |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |
| Maks. numuru tīklā | 12 |